Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Star Wars Miniatures: Clone Strike

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Starter i boostery Star Wars Miniatures: Clone Strike.

Clone Strike to drugi z rzędu Dodatek do gry Star Wars Miniatures. Tym razem oparty został na dwóch pierwszych epizodach, a więc na Mrocznym widmie oraz Ataku klonów. Tak jak Rebel Storm, składa się on z 60 figurek i został wydany jako Zestaw Startowy wraz z Boosterami. W dodatku, oprócz postaci niezależnych pojawiły się dwie nowe frakcje - Republika i Separatyści. Spotkać będzie można, zatem Anakina Skywalkera, generała Kenobiego, Mace'a Windu, Asajj Ventress, Dartha Sidiousa, generała Grievousa, Zam Wesell oraz całe zastępy klonów i droidów.

Zestaw Startowy zawiera - tak jak poprzednie - 10 figurek (w tym generała Kenobiego i Jango Fetta) dostępnych tylko w Starterze (wraz z kartami postaci), mapę przedstawiającą wycinek Muunilinst, 8 dodatkowych elementów mapy, pełną i skróconą instrukcję gry, znaczniki obrażeń i punktów Mocy, kostkę d20 i listę figurek.

Booster - tak samo jak poprzednie - zawiera 7 losowych figurek (w tym 1 rare lub very rare, 2 uncommon i 4 common) wraz z kartami postaci, a także listę wszystkich figurek.

Clone Strike wydany został 4 grudnia 2004.

Lista figurek

Oznaczenia rzadkości figurek: Common/zwykła (C), Uncommon/częsta (U), Rare/rzadka (R), Very Rare/ bardzo rzadka (VR). Kolejność zgodna z listą figurek.

Republic

Separatist

Fringe


Star Wars Miniatures
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!