Zapraszamy na kanał Discord Biblioteki Ossus.
Niech Moc będzie z Wami!


Star Wars Miniatures: Revenge of the Sith

Z Biblioteki Ossus, polskiej encyklopedii ''Gwiezdnych wojen''.
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Starter i boostery Star Wars Miniatures: Revenge of the Sith

Star Wars Miniatures: Revenge of the Sith to już trzeci dodatek do wizardowskiego bitewniaka. Podobnie jak dwa poprzednie zawiera 60 figurek i jak wskazuje nazwa oparty jest głównie na trzecim epizodzie Zemście Sithów. W dodatku znajdziemy, więc Yode, AT-RT, Anakina Skywalkera zarówno po Jasnej jak i Ciemnej stronie oraz jako Darth Vadera, trzy wersje generała Grievousa| czy też Palpatine'a oraz kolejne hordy droidów i klonów. Tym razem w dodatku znajdują się figurki z czterech frakcji: Republiki, Separatystów, Niezależnych oraz Imperium.

Booster - jak zawsze - zawiera 7 losowych figurek (w tym 1 rare lub very rare, 2 uncommon i 4 common) wraz z kartami postaci, a także listę wszystkich figurek.

Poważne zmiany przeszedł natomiast zestaw startowy. Całość zapakowane jest w sztywne pudełko o rozmiarze 26x29 cm, które z powodzeniem może służyć do przechowywania i noszenia figurek. W pudełku znajduje się jednakowy zestaw figurek: Obi-Wan Kenobi, Jedi Master z dwoma klonami i General Grievous, Supreme Commander z dwoma Super Battle Droidami. Duże zmiany przeszła także zawarta w zestawie mapa przedstawiająca fragment pokładu okrętu. Tym razem mapa jest jednostronna, ale w zamian naklejona została na grubą i sztywną tekturę. Do tego dodano kostkę d20, znaczniki obrażeń i punktów Mocy, karty postaci oraz co jest także nowością zasady w dwóch wersjach: pełnej i uproszczonej dla dopiero co zaczynających graczy.

Revenge of the Sith wydany został 9 kwietnia 2005.

Lista figurek

Oznaczenia rzadkości figurek: Common/zwykła (C), Uncommon/częsta (U), Rare/rzadka (R), Very Rare/ bardzo rzadka (VR). Kolejność zgodna z listą figurek.

Republic

Separatist

Fringe

Imperial

Zobacz też


Star Wars Miniatures
[Pokaż/Ukryj]

Poczytaj o Gwiezdnych wojnach na Star Wars Extreme!